316 Závitové a svařované spoje potrubí chladicí kapaliny: 6 srovnání rychlosti úniku

Chladicí trubice z nerezové oceli: Navrženo pro spolehlivost datového centra AI

316 Liquid Cooling Pipe in DI Water Vs Tap Water: 5-Year Corrosion Renders

Chladicí trubice z nerezové ocelije přesná{0}}komponenta z nerezové oceli 304/316L určená pro účely-vytvořená pro chlazení datových center AI, systémy CDU a tepelnou správu ukládání energie. Navrženo pro drsnost vnitřního povrchu Ra Menší nebo rovnou 0,4 μm s orbitálním svařováním s certifikací ISO 3834 a 100% kontrolou těsnosti před odesláním. Vyrobeno podle ASTM A312 a JIS G3459.

[ISO9001] [ISO14001] [ISO45001] [ISO3834] [CE] [RoHS]

11+ Roky · 12 000 tun/rok · 20+ Země · 600+ Projekty

[Získat cenovou nabídku] - Technik výrobce odpoví do 24 hodin

Selhání studeného spuštění vKapalinové chladicí systémy

Riziko:Mikro-netěsnosti svarového spoje zjištěné během dlouhodobého-testování provozu si vynutily úplné rozebrání systému, což zpozdilo nasazení serveru o 6–8 týdnů

Hlavní příčina:Nekonzistentní pronikání svaru z ručního svařování TIG vytváří slabá místa, která selhávají při tepelném cyklování

Dopad:Každá hodina výpadku AI clusteru stojí zhruba 300 000 USD ve ztrátě tržeb z výpočtů - jeden únik může smazat celou vaši čtvrtletní marži

Riziko:Rozměrový posun-do{1}}série (vnější průměr ±0,3 mm vs. specifikace) způsobuje přepracování 15–20 % instalovaných trubek

Hlavní příčina:Dodavatelé bez-vlastní kontroly tváření a svařování ztrácejí toleranci díky subdodavatelským krokům

Dopad:Instalační tým se zastaví uprostřed-projektu, aby předělal-a znovu{2}}přizpůsobil - vašim-datum v reálném čase a váš rozpočet projektu pokryje přepracování

Pokud čelíte těmto výzvám, chladicí trubice z nerezové oceli byla navržena tak, aby je odstranila.

316 Liquid Cooling Pipe

Zásadní výhoda: Čistota na-polovodičové úrovni

Proč tento produkt předčí konvenční průmyslové potrubí pro kapalinové chlazení:Kvalita vnitřního povrchu přímo řídí čistotu chladicí kapaliny, účinnost průtoku a dlouhodobou-stabilitu systému. Konvenční potrubí zanechává hrubou vnitřní stěnu (Ra 0,8–1,6 μm), kde se hromadí částice, degradují chladicí kapalinu a ucpávají mikrokanály ve studených deskách.

Dimenze Tento produkt Konvenční průmysl Rozdílová hodnota
Vnitřní drsnost Ra Menší nebo rovno 0,4 μm Ra 0,8–1,6 μm O 60 % méně míst hromadění částic znamená 3x delší intervaly výměny chladicí kapaliny
Konzistence svaru Orbitální svařování, certifikováno ISO 3834 Ruční TIG,-závisí na operátorovi Automatizované pronikání svaru eliminuje odchylky způsobené lidskou chybou - 100 % opakovatelných spojů
Ověření netěsnosti 100% zkouška těsnosti helia před odesláním Statistický výběr vzorků (10–20 %) Každá zkumavka je ověřena - ne 1 z 5. Na vaše stránky se nedostanou žádné nezjištěné úniky
Rozměrová tolerance ±0,05 mm na vnější straně ±0,3 mm typicky Trubky lícují s konektory CDU při prvním uložení - bez přepracování
Konzistence šarže Vlastní-tvarování→svařování→dokončování Subdodavatelské kroky, 2-3 prodejci Jediný řetězec odpovědnosti eliminuje hru na obviňování „kdo je na vině“.
Certifikace materiálu 100% spektrometr-ověřeno na šarži Pouze certifikace Mill, namátková{0}}kontrola Ověřená chemie pro každou šarži, nejen pro první cívku
5leté TCO 1,00 $ za instalovaný metr 1,15 $ za instalovaný metr O 13 % nižší celkové náklady - méně hodin přepracování, méně výměn chladicí kapaliny, méně servisních zásahů

 

Stainless Steel Square Manifold

Výrobní proces

  • Ověření surovin → Chemická analýza spektrometru podle ASTM A312 → Vyřazování-cívek před výrobou
  • Vysoce{0}}přesné tváření trubek → CNC-řízené tvářecí stroje → tolerance vnějšího průměru ±0,05 mm ověřeno podle JIS G3459
  • Orbitální svařování → Automatizované zařízení pro orbitální svařování → Certifikace ISO 3834, stínění argonu 99,99% čistota
  • Vnitřní povrchová úprava → Leštění, moření, pasivační linie → Ra Menší nebo rovno 0,4 μm ověřeno profilometrem ISO 4287
  • Zakázkové tvarování a montáž → CNC ohýbání, výroba potrubí → Výkres dle zákazníka, tolerance ±0,1 mm
  • 100% testování těsnosti → Héliový hmotnostní spektrometr detektor netěsností → Citlivost 1×10⁻⁹ mbar·L/s
  • Čisté balení → Antikorozní{0}}obal + zapečetěné exportní přepravky → Připraveno k přímé integraci při příjezdu

Základní komponenty

Orbitální svařovací hlava:Orbitalum nebo rovná -uzavřená-komora argonové stínění eliminuje oxidaci, jedinou nejčastější příčinu koroze svarů

Tvarovací nástroje:Rozměrově přesné broušení na ±0,02 mm - proto naše čtvercové trubky udrží 90stupňové rohy bez pružiny-zpět

Systém testu těsnosti:Héliový hmotnostní spektrometr Pfeiffer - detekuje úniky při 1×10⁻⁹ mbar·L/s, dva řády nad rámec testování bublin

Kontrola kvality

  • Vstupní kontrola → Spektrometr + revize certifikátu materiálu podle ASTM A312 → Odmítněte dávku, pokud některý prvek nevyhovuje specifikacím
  • In{0}}kontrola procesu → Měření rozměrů podle JIS G3459 → Kontrola rozměrů v každé fázi tváření
  • Kontrola svaru → Vizuální + penetrační testování podle ISO 3834 → Geometrie svarové housenky ověřena na plnou penetraci
  • Ověření vnitřního povrchu → měření drsnosti ISO 4287 → Ra Menší nebo rovno 0,4 μm potvrzeno před pasivací
  • Závěrečná zkouška těsnosti → hmotnostní spektrometr se 100% heliem → Každá zkumavka individuálně ověřena
  • Schválení zásilky → Dokumenty šarže + MTR + kontrolní zprávy → Kompletní řetězec sledovatelnosti
  • Míra vad: Menší nebo rovna 0,3 %. Kontrola třetí{2}}stranou: SGS, TÜV nebo BV na vyžádání.

 

Technické specifikace

Kategorie Parametr Hodnota Norma
Dimenzionální Velikost čtvercové trubky 10×10 mm až 80×80 mm Zvyk
Tloušťka stěny 0,5–3,0 mm
Délka Až 6000 mm
Vnější průměr (kulatý) Na výkres, ±0,05 mm JIS G3459
Chemikálie Karbon (316 l) Menší nebo rovno 0,030 % ASTM A312
molybden (316 l) 2.00–3.00%
Chrom (316 l) 16.00–18.00%
Mechanické Pevnost v tahu (316L) Větší nebo rovno 485 MPa
Výtěžnost (316L) Větší nebo rovno 170 MPa
Povrch Vnitřní drsnost Ra Menší nebo rovno 0,4 μm ISO 4287
Míra úniku Zkouška těsnosti helia Menší nebo rovno 1 × 10⁻⁹ mbar·L/s Vlastní spec

Proč316L pro kapalinové chlazení:Obsah 2,0-3,0 % molybdenu zajišťuje odolnost proti důlkové korozi v chloridových prostředích - kritických, když se chladicí kapaliny na bázi glykolu- časem rozkládají a uvolňují chloridy. Obsah uhlíku menší nebo rovný 0,030 % zabraňuje senzibilizaci během svařování, takže tepelně ovlivněná zóna si zachovává odolnost proti korozi.

Možnost přizpůsobení

  • Čtvercové trubky:10×10 mm až 80×80 mm (k dispozici vlastní tolerance)
  • Tloušťka stěny:0,5–3,0 mm
  • Ohnuté trubky:Vlastní poloměry na výkres, řízené CNC-
  • Rozdělovače a sestavy:Integrované komponenty kapalinového chlazení
  • Povrchová úprava:Leštěné, mořené nebo pasivované podle aplikace

Proces přizpůsobení

Potvrzení požadavku → 2. Návrh řešení (kontrola výkresu za 48 hodin) → 3. Prototyp (7-10 dní) → 4. Hromadná výroba → 5. Kontrola kvality a dodávka

 

Aplikace napříč chladicí infrastrukturou

Průmysl Typická aplikace Doporučená Spec Provozní prostředí
datová centra AI Distribuce kapalinového chlazení serverového racku 316L, 12×12 mm, stěna 1,0 mm Glykolová-vodní chladicí kapalina, nepřetržitý provoz
CDU systémy Rozdělovače chladicí kapaliny 316L, 20×20 mm, stěna 1,5 mm Vysoký průtok, cyklování tlaku
Ponorné chlazení Oběh výměníku-k-ohřevu- 316L, 80×80 mm, stěna 3,0 mm Dielektrická kapalina,-dlouhodobé ponoření
Skladování energie Smyčky řízení teploty baterie 304, 10×10 mm, stěna 0,8 mm Chladicí kapalina čistá voda / deionizovaná voda
Průmyslová výměna tepla Procesní chladicí okruhy 316L, 40×40 mm, stěna 2,0 mm Agresivní chemie chladicí kapaliny

Případy zákazníků

  • AI Server OEM· Tchaj-wan · 3 200 m · Dodávka na 6-měsíců · Odchylka vnějšího průměru od šarže-k{7}}vsázce udržovaná na ±0,05 mm u 47 šarží – nulové přepracování instalace
  • Výrobce CDU· Německo · 850 jednotek · 4-měsíční program · 100% test těsnosti heliem provedený na každém potrubí – nulové netěsnosti po 14 měsících provozu
  • Provozovatel datového centra· Singapur · 12 000 m · 9{4}}měsíční zavedení · Vnitřní Ra 0,4 μm zachováno v nezávislém ověření SGS – počet částic chladicí kapaliny stabilní po dobu 18 měsíců bez upgradu filtrace

Hlas zákazníka

  • "Největším problémem není kvalita vzorku, ale to, zda každá šarže může zachovat stejný standard." - Ředitel nákupu, AI Server OEM
  • "Nejlevnější dodavatel není vždy nákladově-nejefektivnější volbou. Více nám záleží na celkových nákladech projektu." - Engineering Manager, CDU Manufacturer
  • "Malý problém s únikem kapalinového chlazení může způsobit velmi nákladné selhání." - Thermal Lead, operátor datového centra

 

FAQ

Q1: Jaká je vnitřní drsnost povrchu a proč je důležitá pro chlazení kapalinou?

Odpověď: Vnitřní drsnost je udržována na Ra Menší nebo rovna 0,4 μm, ověřeno podle ISO 4287 pomocí profilometru Mahr MarSurf. Drsné povrchy nad Ra 0,8 μm vytvářejí mikro-dutiny, kde se částice usazují, degradují chladicí kapalinu a případně ucpávají mikrokanály studené desky. Při Ra 0,4 μm klesá akumulace částic zhruba o 60 %, což prodlužuje intervaly výměny chladicí kapaliny z 12 na 36 měsíců v serverových aplikacích AI.

Otázka 2: Jak zaručíte výkon-netěsnosti ve svarových spojích?

Odpověď: Aplikujeme orbitální svařování podle certifikace ISO 3834 - svařovací hlava se otáčí automaticky řízenou rychlostí a proudem, čímž se eliminuje odchylka lidské chyby při ručním TIG. Každá zkumavka pak prochází zkouškou těsnosti hmotnostním spektrometrem na 100% heliu při citlivosti 1×10⁻⁹ mbar·L/s, která detekuje netěsnosti o dva řády menší než testování bublin. Statistické vzorkování se nepoužívá - každá jednotka je ověřena.

Otázka 3: Jaká je rozměrová konzistence-do{2}}dávky?

Odpověď: Tolerance vnějšího průměru je udržována na ±0,05 mm (JIS G3459), ověřeno v každé fázi tváření pomocí CNC- řízeného měření. Vzhledem k tomu, že tvarování, svařování a dokončovací práce probíhají v-domácnosti v rámci jednoho řetězce odpovědnosti, je eliminován posun mezi dávkami-na-. Tchajwanský AI server OEM naměřil odchylku ±0,05 mm napříč 47 sekvenčními dávkami.

Q4: Jaká je typická dodací lhůta pro standardní a vlastní objednávky?

Odpověď: Standardní zkumavky se dodávají za 15-20 dní. Vlastní ohýbané trubky a rozdělovače: 25-35 dní včetně revize výkresu a prototypování. S roční kapacitou 12 000 tun a silnými zásobami provozujeme tři paralelní výrobní linky – vaše objednávka nečeká na dokončení dalšího zákazníka.

 

Klíčové věci

  • Vnitřní drsnost Ra Menší nebo rovna 0,4 μm (ISO 4287) - 3x delší intervaly výměny chladicí kapaliny
  • 100% těsnost helia testována na trubku - žádný nezjištěný únik se dostane na vaše stránky
  • Rozměrová konzistence ±0,05 mm (JIS G3459) - první-instalace, bez přepracování
  • ISO 3834 orbitální svařování - opakovatelná kvalita svaru, bez odchylek operátora
  • Kapacita 12 000 tun/rok - 3 paralelních linek, vaše objednávka nestojí ve frontě

Poprodejní-servis

  • Záruka:24 měsíců od data odeslání
  • Technická odpověď:do 24 hodin (WhatsApp/E-mail)
  • Podpora na-stránce:do 72 hodin (domácí), vzdálená podpora po celém světě
  • Dokumentace:MTR, inspekční zprávy a materiálové certifikáty s každou šarží - úplná sledovatelnost vašeho souboru shody

Logistika a dodávka

  • Roční kapacita:12 000 tun - potrubí stačí na to, aby třikrát obešlo kampus datového centra
  • Standardní dodací lhůta:15-20 dní
  • Zrychlená dodací lhůta:10-12 dní (k dispozici pro naléhavé projekty)
  • Vlastní dodací lhůta:25-35 dní včetně prototypování
  • Obal:Anti{0}}antikorozní obal + zapečetěný exportní-kvalitní dřevěné bedny - tuby připravené k přímé integraci
  • Vzorové zásady:Dostupné vzorky zdarma, dodání 7-10 dní

Vyžádejte si cenovou nabídku

Požadované informace:

Název společnosti

E-mail

Požadavky na produkt (specifikace, množství, aplikace)

Rychlý formulář RFQ - technická odpověď do 24 hodin

Okamžitý kontakt WhatsApp - v reálném čase-technická diskuse

Technická konzultace rezervace - videohovoru s našimi inženýry

Zdroj ke stažení - CAD souborů (STEP/IGES), technický list

Ukázková žádost - 7-10 dní k vašim dveřím

Závazek odpovědi:Technik výrobce odpovídá do 24 hodin -, nikoli obchodní zástupce, ale technik, který může prodiskutovat vaše požadavky na chemii chladicí kapaliny a svařování.

Aktuální produkční sloty 3. čtvrtletí jsou přidělovány mezi aktivní projekty infrastruktury AI. Odesláním specifikace potvrďte kapacitu pro vaši časovou osu.

Mohlo by se Vám také líbit

Odeslat dotaz